BİZİMLE İLGİLİ BAZI SÖZLER

İyi koordine edilmiş ekip çalışması

Yaptığımız işi seviyoruz

Birçok sektörde hizmet veren ekibimiz hızlıca sorunlara müdahele eder ve aradığınız çözümü en kısa sürede size ulaştırır.

Çalışma sürecimiz

Öncelikle hangi sektörde hizmet almak istediğinizi belirtirsiniz ve ardından gerekli hizmet üzerinden en uygun teklifi alarak hızlıca sorunlarınızı çözebilirsiniz.

GÖRÜNÜŞ ŞIK TASARIM

Çevrimiçi mağazamız hakkında

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız ile doğru platformlarda sıkı ilişkiler kurarak onları anlamaya ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya şirketimizin kuruluşundaki heyecanıyla devam etmektir.

Şirketimizin bugünkü  temelleri Yahya Kara tarafından 1978 yılında atılmıştır.

İlkeli, dürüst anlayışımız bugün gurur duyduğumuz büyük müşteri tabanını yaratmıştır.

1978 yılında KAHRAMAN TİCARET olarak kurulan firmamız 1988 yılında KAHRAMAN ELEKTRONİK olarak faaliyetlerine başladı. Çeşitli markaların yetkili servisliklerini alarak TV tamiri,teyp tamiri,amfi tamiri vb. gibi hizmetlerine devam eden firmamız 1990 yılından beri kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, ses sistemleri ve uydu sistemlerinin satışı, tamiri ve montajı hizmetini vermektedir.

Bir aile şirketi olarak büyümeye devam eden KAHRAMAN ELEKTRONİK 2010 yılında YAKOLED Led Tabela-Ekran markasıyla LED Ekran imalatına başlamıştır. 2015 yılında YAKOLED tescilli markası ile LED EKRAN sektöründe ithalatçı firma olarak hizmet vermeye başlayan firmamız iki şube de uzman kadrosu ile Türkiye’nin her yerine, Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlere hizmet vermektedir. Firmamız elektronikte 30, ticarette ise 40 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız ile doğru platformlarda sıkı ilişkiler kurarak onları anlamaya ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya şirketimizin kuruluşundaki heyecanıyla devam etmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız ile doğru platformlarda sıkı ilişkiler kurarak onları anlamaya ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya şirketimizin kuruluşundaki heyecanıyla devam etmektir.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz gelecek için ana hedeflerinin arasında Led Teknolojileri ve Güvenlik Teknolojileri konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilme ve kendi alanında lider ve öncü şirket haline gelmektir. Satış, dağıtım, üretim gibi konularda sektöründe öncü konuma gelmektir.

DAİMA İYİ KALİTE

Ürünlerimizi üretirken en çok dikkat ettiğimiz husus elektronik malzemenin zorlu kullanım şartları altında en uzun ömürlü olmasını sağlayabilmektir. Bu yönde sürekli gelişime yönelik adımlar atan firmamız piyasa analizi yaparak en kaliteli ham maddeye ulaşmak için yurtdışı ve yurtiçinde araştırmalar yapmaktadır. Firmamız bir yandan verdiği hizmetlere devam ederken bir yandan da bu araştırma ve geliştirmeleri sürdürmektedir.

 

Üretim aşamasındaki ürünlerimizin kontrolünü test makinelerinde ve farklıısılarda yaşlanma testlerine tabi tutarak yaptırıyoruz.Deneyimli kalite kontrol ekibimiz üretimin her aşaması ile ilgilenmektedir.İlk aşama olan hammadde hazırlığından son aşama olan ürünlerinpaketlenmesine kadar her konuya özen gösteriyoruz. Yurtdışındaki üretici firmalarımızı düzenli denetleme ziyaretleri ile kontrolaltında tutuyoruz. Böylelikle, kalitemizin sürekli gelişmesi ve standartolmasını garanti altına alıyoruz. KAHRAMAN Elektronik, sadece imalatçı firmanınürettiği ürünü alan bir firma değil aynı zamanda imalatçı firmaya istediğiürünü istediği özelliklerde ürettiren bir firmadır.

HIZLI TESLİMAT

Siparişlerinizi tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren planlamamıza dahil ederek bildirdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS

Mühendislerimiz standart gereksinimler dışında, özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler de sağlamaktadır.

VE DAHA FAZLASI

Lütfen ihtiyaçlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin.
İnanıyoruz ki, müşterimizin memnuniyeti ve kazancı bizim kazancımız olduğu kadar kayıpları da bizim kaybımız olacaktır. Bu kayıpların önüne ise ancak ekonomik olduğu kadar kaliteli olan ürünlerle veya diğer alternatiflerle geçilebileceğinin bilincindeyiz.

HAKKIMIZDA

Takımımız

Geniş Ekibimiz İle Birlikte Daima Daha İyiye

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
Developed by EnMedia Studio @ 2021.

Planlamanın her aşaması üzerinde çalışıyoruz

1978
KURULUŞ YILI
2000
MEMNUN MÜŞTERİLER
190
FİRMA BİZİMLE ÇALIŞIYOR
5
OFİSLERİMİZ
21
TAKIM ÜYELERİ
750
TAMAMLANAN PROJELER
Videoyu oynat

Şirketimizin geçmişi ve gerçekleri

Şirketimiz geçmişten bugüne sürekli teknolojiyi takip etmiş ve yurt dışı ile ticaretini devam ederek ihracatı temel edinmiş bir şirkettir.

Videoyu oynat

Tasarım ve Tasarım geliştirme süreci gösterimi

Tasarım süreçlerinde büyük bir özveriyle çalışır ve en güzel tasarımı yaparak kendisine büyük de bir referans oluşturmuş olur.